9. Jan Sedláček 0 9
Zdeněk Kadlec 0 9

Bee Sting - TJ Losiná 0:1 (0:0)

20. červenec 2002, Turnaj Letiny - 20.7.2002 - základní skupina

Turnaj v Letinech jsme otevřeli zápasem s Losinou. V prvním poločase zachránil náš brankář soupeřův postup dva na jednoho, na druhé straně nastřelil Zdeněk Kadlec břevno. V druhé půli po naší chybě v rozehrávce postupoval protivník opět dva na jednoho a tentokrát už František Suchý nezachránil - 0:1. V posledních vteřinách utkání střílel v tísni nádherným volejem Oldřich Buřič, ale brankář byl proti a tak jsme turnaj začali prohrou.

Sestava: Suchý F., Buřič Jan, Handlíř, Kadlec, Sedláček, Valtr, Buřič O., Kindelmann, Škach O., Váňa

Bee Sting - Švagři 2:0 (1:0)

Skóre druhého zapasu ve skupině otevřel střelou nad padajícího brankáře Jaroslav Váňa. Ve druhém poločase přidal gólovou pojistku přízemní střelou na vzdálenější tyč Oldřich Buřič.

Branky: Buřič O. , Váňa

Bee Sting - FC Soudek 7:0 (2:0)

Již před utkáním se udělalo nevolno Zdeňkovi Kadlecovi, který byl nucen odebrat se do stromového porostu za brankou a tam potupně zvrátit obsah svého žaludku. V úvodu zápasu pak raději ani nenastoupil. Nastoupila však sourozenecká dvojice bratří Buřičů a hned se postarala o otevření skóre. Jan Buřič našel dlouhou přihrávkou svého bratra Oldřich, ten pálil sice na první pokus do tyče, ale z dorážky se už nemýlil. Do konce první půle padl už jen jeden gól, to když Petr Kindelmann zakončil do prázdné brány po přihrávce Miroslava Handlíře.

Po změně stran střílel do brankáře Oldřich Buřič, míč se dostal k Jaroslavu Váňovi a ten do prázdné brány zvýšil na 3:0. Po přihrávce Petra Kindelmanna předvedl Ondřej Škach fotbalovou parádu - přihrávaný balón si nadhodil pravou nohou a levou hned nato přehodil vybíhajícího brankáře - 4:0. Na pět nula zvyšoval po přihrávce Oldřicha Buřiče pěknou trefou k tyči opět Ondřej Škach. Stejná dvojice si spolupráci ještě zopakovala a Ondřej Škach si poté, co zakončoval do prázdné brány, připsal na své konto ceněný čistý hattrick. V rozhodnutém utkání se do hry zapojil i žaludečně hendikepovaný Zdeněk Kadlec a byl to on, kdo přihrál na poslední branku. Jejím autorem byl Jan Buřič a stejně jako jeho bratr při prvním gólu zápasu si nejdříve narazil o tyč (pravou nohou) a pak teprve (levačkou) rozvlnil síť - 7:0.

Branky: Škach O. 3, Buřič Jan , Buřič O. , Kindelmann , Váňa

Bee Sting - Mako Litvínov 1:1 (1:0)

V poslední zápase základní skupiny se hrálo dlouho bez branek. Až v samotném závěru první půle po rohu Jana Buřiče otevřel skóre Petr Kindelmann.

Po změně stran jsme dlouho drželi vedení, bohužel minutu před koncem se soupeř otočil kolem Jana Buřiče a nekompromisní střelou do vzdálenější šibenice srovnal skóre.

Branky: Kindelmann

Bee Sting - SK Letiny 2:1 (1:1)

20. červenec 2002, Turnaj Letiny - 20.7.2002 - šestifinálová skupina

V prvním zápase tříčlenné šestifinálové skupiny (ze tří týmů má jistotu první, dále postoupí dva nejlepší celky ze druhých míst) jsme narazili na pořádající celek. Proti fyzicky dobře vybavenému soupeři jsme zodpovědně bránili a dopředu jsme se dostávali spíše individuálně. Po jednom z průniků soupeř fauloval, k volnému přímému kopu se postavil Oldřich Buřič, jeho střela sice trefila zeď, ale míč se odrazil opět k našemu útočníkovi a ten se na druhý pokus už nemýlil. Střelou k tyči otevřel skóre. Bohužel naše vedení netrvalo dlouho a byl to opět Oldřich Buřič, kdo měl prsty v další brance - zcela evidentně podcenil defenzivní činnost, soupeř mu utekl a bez problémů vyrovnal.

Po změně stran padla už jediná branka. Po ekonomické spolupráci jí vstřelil z voleje na první tyč Luboš Valtr, když ho svým autem přes celou šířku hřiště našel Jan Sedláček. Luboš Valtr byl i u dašího důležitého momentu, když skluzem na brankové čáře zaskočil za již překonaného Františka Suchého.

Branky: Buřič O. , Valtr

Bee Sting - D.O.O.S. Plzeň 9:0 (4:0)

Ve druhém zápase šestifinálové skupiny na nás čekal tým složený povětšinou z hráčů Zlomeného kola. Zápas měl klasický průběh - poté, co jsme se soupeři gólově vzdálili a o našem vítězství nebylo pochyb, začal protivník nadávat rozhodčímu a hře se již téměř nevěnoval. Z našich devíti gólů stojí za zmínku snad jen poslední, který vstřelil brankář František Suchý, když na dvakrát proměnil penaltu.

Branky: Buřič O. 3, Buřič Jan 2, Škach O. 2, Suchý F. , Váňa

Bee Sting - Drebin's Team 2:0 (2:0)

20. červenec 2002, Turnaj Letiny - 20.7.2002 - čtvrtfinále

Čtvrtfinále jsme rozhodli již v prvním poločase, když se nejdříve trefil mezi nohy soupeřova brankáře Ondřej Škach po přihrávce Luboše Valtra a následně stejné místo našel i Petr Kindelmann, jemuž asistoval Jaroslav Váňa.

Branky: Kindelmann , Škach O.

Bee Sting - Boček Team 0:1 (0:0)

20. červenec 2002, Turnaj Letiny - 20.7.2002 - semifinále

V semifinále jsme rozhodně nebyli favoritem, a tak jsme se pokusili dovést utkání k penaltovému rozstřelu. Náš beton vydržel až do doby pět minut před závěrečným hvizdem, kdy se soupeř otočil okolo Luboše Valtra a vstřelil jedinou branku zápasu. V poslední minutě byl ještě vyloučen jeden soupeř, ale k přesilovce již nedošlo, protože rozhodčí zápas hned poté ukončil. I přes vzornou obranou práci celého týmu si náš gólman dosyta zachytal.

Bee Sting - TJ Losiná 2:4 (2:2)

20. červenec 2002, Turnaj Letiny - 20.7.2002 - o 3.místo

V souboji o třetí místo se skóre vyvíjelo nad očekávání dobře. Hned v úvodu prošel po křídle Miroslav Handlíř, jeho přihrávku soupeř zblokoval, a tak na druhý pokus raději z ostrého úhlu vystřelil a vedli jsme 1:0. Nedlouho nato si Oldřich Buřič obhodil obránce, míč zpracoval na prsa a přímým nártem trefil na bližší tyč - 2:0. Bohužel tým propadl euforii, Ondřej Škach zbytečně vyrazil dopředu, nechal za sebou hráče, ten toho okamžitě využil a snížil na 2:1. Ještě do poločasu bylo vyrovnáno. Jan Sedláček se bůhvíproč rozhodl tvořit, o míč přišel a náš brankář byl pokořen gólem skrz nohy - 2:2.

Po změně stran se soupeř ocitl zcela sám na hranici pokutového území a svým gólem strhl vedení na svou stranu. Teprve nyní se náš celek probudil, ale v závěrečném tlaku bylo příliš mnoho chyb a když soupeř po individuálním průniku vstřelil gól na 2:4 bylo rozhodnuto.

Branky: Buřič O. , Handlíř